Spalio 24 d.

Minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną tapo tradicija pasikviesti kaimo bendruomenės senjorus į mokyklą. Šiemet atvykę svečiai stebėjo 1–5 klasių mokinių, kuriuos parengė mokytoja R. Jurjonienė, koncertą. Mokiniai dainavo, žaidė, šoko įvairius liaudies žaidimus, pasakojo, ką naujo sužinojo apie liną, vilną ir jų panaudojimą. Mokiniai priminę, kad šiemet švenčiami Žemaitijos metai, stengėsi kalbėti, vesti renginį žemaitiškai. Kaimo bendruomenę sveikino mokyklos direktorė V. Rimkuvienė, kaimo bendruomenės pirmininkė M. Žebelienė. Už bendruomeniškumą, puikų mokinių koncertą dėkojo Dovilų seniūnijos seniūnė N. Ilginienė. Vėliau pasidalinti įspūdžiais, pašokti buvo pakviesti ir svečiai.