Naujienos

Gruodžio 9 dieną mūsų mokykloje vyko jaukus ir šiltas  renginys, skirtas Adventui.

plačiau
Gruodžio 1 d.

Gruodžio 1 dieną mokykloje Pasaulinei AIDS dienai skirtas renginys „Protų kovos“. Padėka mokiniams Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rasos Žiūrienės

Lapkričio 30 d. Kėdainiuose vyko praktinė konferencija „Kūrybiškumas visuomenės sveikatos biuro specialistų darbe. 

plačiau

Lapkričio 28 dieną mokytoja S. Birbalienė su trečios klasės mokiniais Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje dalyvavo pradinių klasių mokinių respublikinėje konferencijoje „Sveika aplinka – sveikas žmogus“.

plačiau

2016-11-18 vėlų rudenišką vakarą mokyklos aktų salėje vyko renginys „Vakaras su knyga“.

plačiau

Prieš rudens atostogas įvyko finalinis „Baimės faktoriaus“ filmavimas. Šioje laidoje kovoti panoro gausybė mokytojų ir mokinių.

plačiau

2016-10-28 darželyje vyko tracinė „Rudenėlio“ šventė, kuri šiais metais buvo skirta avižai. 

plačiau
Spalio 27

2016-10-27 pradinių klasių mokiniai su mokytojomis Sonata Birbaliene, Aušra Armalyte bei bendruomenės pirmininke Marina Žebeliene aplankė Šiūparių kapines. Vaikai su mokytojomis tvarkė kapus, sugrėbė lapus, tada uždegė žvakutes ir pagerbė čia palaidotus žmones.

Spalio 26

2016-10-26 Gargžduode tradiciniame renginyje „Sveiki dantukai“ dalyvavo 3 klasės mokiniai. Jie atliko organizatorių paruoštas užduotis, dainavo, vaišinosi. Mokiniai laimingi grįžo namo, nes gavo dovanų. 

2016-10-21, kaip ir kiekvienais metais, Šiūparių bendruomenės pirmininkė M. Žebelienė sukvietė Šiūparių ir aplinkinių kaimų senjorus į  popietę Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti.

plačiau
Spalio 18

2016-10-18  5-10 klasių mokiniai, lydimi istorijos mokytojos B. Studencovos, lietuvių kalbos mokytojos R. Petraitienės ir matematikos mokytojos I. Šeputienės, vyko į Gargždų „Minijos“ kino teatrą. Mokiniai žiūrėjo prancūzų režisieriaus Pascalio Plissono dokumentinį filmą „Pakeliui į mokyklą“. Į mokyklą grįžome su naujomis mintimis ir idėjomis.

Spalio 7

2016-10-03–07 dienomis vyko „Žydinčio bato“ paroda – konkursas. Rudeninės puokštės bate puošė mokyklos koridorių. Daug fantazijos, išmonės ir kūrybiškumo įdėjo mokiniai ir jų tėveliai, kurdami „Žydintį batą“.

2016-10-07 vyko Košės diena. Darželio, 1–4 klasių mokiniai paminėjo „Malsenos“ organizuojamą košės dieną.

plačiau
Rugsėjo 29

Rugsėjo 29-ąją 1–4 klasių mokiniaivyko į Kretingą. Iš ten traukiniu važiavo į Klaipėdą. Klaipėdos laikrodžių muziejuje susipažino su seniausiais pasaulio laikrodžiais, žaidė laiko žaidimus. labiausiai visiems patiko kelionė traukiniu.

Rugsėjo 27

Rugsėjo 27-ąją visoje Lietuvoje vyko dešimtojo Konstitucijos egzamino pirmasis etapas. Mokykloje iš 5-10 klasių egzaminą laikė 23 mokiniai. Į antrąjį etapą pateko 10 klasės mokinys Robertas Macius.

Penktadienį, rugsėjo 23 dieną, mokykloje įvyko renginys, skirtas Europos kalbų dienai paminėti. 

plačiau
Rugsėjo 21

Rugsėjo 21-ąją 5-8 klasių mokiniai, lydimi mokytojos R. Petraitienės,  vyko į Veiviržėnuos vykusią  amatų mugę. Mokinius pasitiko linksmas šurmulys. Prie stalų įsikūrę amatų žinovai mokė visus, norinčius pinti iš vytelių, rišti iš šiaudų, lipdyti puodukus, lėkšteles ir kitus dirbinius iš molio, austi, kepti bandeles, gaminti odines apyrankes.

Rugsėjo 9

Rugsėjo 9 dieną, penktadienį, visose Lietuvos mokyklose buvo paskelbta akcija „Mes prieš patyčias“.Tądien  1-10 klasių mokiniai rinkosi į aktų salę žiūrėti šmaikštaus ir įkvepiančio Niko Vujičičiaus pasakojimo. Savo vaizdo pasakojime jis dalinosi savo sėkminga patirtimi, kaip jam pavyko sustabdyti patyčias ir kaip kiti žmonės gali tai padaryti. Po transliacijos dalis mokinių ir mokyklos darbuotojų nubraukė ašaras. www.mespriespatycias.lt