Naujienos

Sausio 20

10 klasės mokiniai kartu su auklėtoja D. Auksore vyko į Klaipėdos turizmo ir Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokyklas. 

plačiau
Sausio 19

Gargždų sporto mokyklos sunkumų kilnojimo salėje įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių  Klaipėdos rajono kaimo vietovių mokyklų svarčių kilnojimo varžybos. 

plačiau
Sausio 17

Svečiuose buvo Vinco teatriukas. 

plačiau
Sausio 13

Mokyklos mokiniai ir mokytojai prisimindami šios dienos svarbą Lietuvai ir jos piliečiams uždegė žvakeles, kurios simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.

plačiau
Gruodžio 23

Gruodžio 23 d. mokykloje šurmuliavo 1–10 klasių mokinių karnavalas „Baltas šventės takas“.

plačiau

Gruodžio 22 dieną darželis klegėjo nuo vaikų juoko, šurmulio ir džiaugsmo, nes gražiausios metų šventės – Kalėdų,  sulaukė „Smalsučių“ ir „Pelėdžiukų“  vaikučiai.

plačiau

Grodžio 19 dieną, baigiantis Advento laikotarpiui, „Pelėdžiukų“ grupės tėveliai kartu su vaikais buvo pakviesti dalyvauti kūrybiniame projekte:  kurti  Advento kalendorių.

plačiau

Gruodžio 12 dieną mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai prisidėjo prie projekto „Misija Sibiras“ akcijos „Kalėdinis atvirlaiškis į Sibirą arba #SuKalėdomViktorija“. 

plačiau

Gruodžio 9 dieną mūsų mokykloje vyko jaukus ir šiltas  renginys, skirtas Adventui.

plačiau
Gruodžio 1 d.

Gruodžio 1 dieną mokykloje Pasaulinei AIDS dienai skirtas renginys „Protų kovos“. Padėka mokiniams Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rasos Žiūrienės

Lapkričio 30 d. Kėdainiuose vyko praktinė konferencija „Kūrybiškumas visuomenės sveikatos biuro specialistų darbe. 

plačiau

Lapkričio 28 dieną mokytoja S. Birbalienė su trečios klasės mokiniais Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje dalyvavo pradinių klasių mokinių respublikinėje konferencijoje „Sveika aplinka – sveikas žmogus“.

plačiau

2016-11-18 vėlų rudenišką vakarą mokyklos aktų salėje vyko renginys „Vakaras su knyga“.

plačiau

Prieš rudens atostogas įvyko finalinis „Baimės faktoriaus“ filmavimas. Šioje laidoje kovoti panoro gausybė mokytojų ir mokinių.

plačiau

2016-10-28 darželyje vyko tracinė „Rudenėlio“ šventė, kuri šiais metais buvo skirta avižai. 

plačiau
Spalio 27

2016-10-27 pradinių klasių mokiniai su mokytojomis Sonata Birbaliene, Aušra Armalyte bei bendruomenės pirmininke Marina Žebeliene aplankė Šiūparių kapines. Vaikai su mokytojomis tvarkė kapus, sugrėbė lapus, tada uždegė žvakutes ir pagerbė čia palaidotus žmones.

Spalio 26

2016-10-26 Gargžduode tradiciniame renginyje „Sveiki dantukai“ dalyvavo 3 klasės mokiniai. Jie atliko organizatorių paruoštas užduotis, dainavo, vaišinosi. Mokiniai laimingi grįžo namo, nes gavo dovanų. 

2016-10-21, kaip ir kiekvienais metais, Šiūparių bendruomenės pirmininkė M. Žebelienė sukvietė Šiūparių ir aplinkinių kaimų senjorus į  popietę Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai paminėti.

plačiau
Spalio 18

2016-10-18  5-10 klasių mokiniai, lydimi istorijos mokytojos B. Studencovos, lietuvių kalbos mokytojos R. Petraitienės ir matematikos mokytojos I. Šeputienės, vyko į Gargždų „Minijos“ kino teatrą. Mokiniai žiūrėjo prancūzų režisieriaus Pascalio Plissono dokumentinį filmą „Pakeliui į mokyklą“. Į mokyklą grįžome su naujomis mintimis ir idėjomis.

Spalio 7

2016-10-03–07 dienomis vyko „Žydinčio bato“ paroda – konkursas. Rudeninės puokštės bate puošė mokyklos koridorių. Daug fantazijos, išmonės ir kūrybiškumo įdėjo mokiniai ir jų tėveliai, kurdami „Žydintį batą“.