Šiūparių pagrindinės mokyklos  dramos būrelio vaikai svečiavosi Endriejavo pagrindinėje mokykloje.

Kovo 24

Pradinukai ir darželinukai paminėjo Žemės ir Gandro dienas.

Kovo 24

Mokyklos mokiniai: Rokas Griauslys, Robertas Macius, Osvaldas Šlepetis, vadovaujami biologijos ir informacinių technologijų mokytojos Birutės Kerbedytės vyko į Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokykloje vykusią respublikinę konferenciją „Sveikas ir saugus vaikas – laiminga ateitis“.

Gargžduose 2 dienas vyko rajoninė geografijos olimpiada ,,Mano gaublys".

Kovo 21

Į mūsų mokyklą buvo atvykęs klounas Vincukas.

Mūsų mokyklos  5–7 klasių mokiniai dalyvavo Pašlūžmio  mokyklos-daugiafunkcio centro organizuotame tarmokykliniame konkurse „Gamta – mūsų visų namai“.

Kovo 14

Išvyka į Ievos Simonaitytės memorialinį muziejų ir Laisvės kovų ir tremties istorijos muziejų.

kovo 10

1-4 klasių mokinius džiugino integruota pamoka "Mano raidelės".

Kovo 10

Mokykloje  buvo  paminėtas Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo 27-metis.

Kovo 8 d.

Kovo 8 d. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų smiginio varžybos

Kovo 3

Mokykloje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė.

vasario 28

Užgavėnių šventė „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“

Mūsų mokykla dalyvavo Nacionalinio diktanto rašyme.

1-10 klasių  mokiniai  ir mokytojai susirinko į netradicinę istorijos pamoką  pažymėti  99 valstybės atkūrimo metinių.

Vasario 10

10-os klasės mokiniai kartu su auklėtoja D. Auksore vyko į Klaipėdos technologijų mokymo centrą bei Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklą.

Vasario 9

6-8 klasių mokiniai kartu au anglų kalbos mokytoja D. Auksore vykdė projektą „Sugar in our favorite drinks“.

Vasario 9

Pažangūs mūsų mokyklos mokiniai buvo apdovanoti išvyka į saldainių fabriką.

Vasario 7

„Pelėdžiukų“ grupėje vykdė trumpalaikį projektą „Baltasis badas“.

Antradienį mūsų mokyklą aplankė Gargždų šaulių kuopos nariai: Rolandas Pocius, Aidas Kryževičius ir Aleksandras Jefimovas.

Sausio 31

Gargždų muzikos mokykloje vyko rajono meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo du mūsų mokyklos mokiniai: penktokė Gabrielė Kmitaitė ir dešimtokas Robertas Macius.