Naujienos

Vasario 6 d.

         Darželio ir pradinių klasių mokinius aplankė sumani indėnė, kurios vardas Šokanti strėlė. 

plačiau
Sausio 26 d.

        3 ir 4 klasės mokiniai Erikas Petrusevičius, Kamilė Stalmokaitė, Kamilė Rimavičiūtė, Kamilė Griauslytė, Skaistė Šlepetytė dalyvavo anglų kalbos edukaciniame žaidime-konkurse "Smart and Qick" 

plačiau
Sausio 26 d.
Sausio 26 d.

       Gabrielė Kmitaitė, 6 klasės mokinė, dalyvavo rajoniniame meninio skaitymo konkurse, kuriame susirinko geriausi skaitovai iš rajono mokyklų. Vaikai ne tik gražiai skaitė savo pasirinktas ištraukas, bet ir įdėmiai klausėsi kitų. Ne visi užėmė prizines vietas, bet  visi jautėsi pabuvoję "Žodžio" šventėje ir buvo apdovanoti knygomis.

Sausio 25 d.

 "Sveiki dantukai – laimingi vaikučiai" – tai  tema, kuria kalbėjosi visuomenės sveikatos specialistė R. Palionienė ir "Bitučių" bei "Pelėdžiukų" grupių vaikai. 

plačiau
Sausio 25 d.

          Liveta Burniauskaitė (mokytoja K. Rimienė) dalyvavo zoniniame Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurse "Dainų dainelė".

plačiau
Sausio 12 d.

Mūsų mokyklos dainorėlė Liveta Burniauskaitė, 6 klasės mokinė, pateko į Lietuvos televizijos vaikų ir moksleivių konkurso "Dainų dainelė" zoninį turą.  

Sausio 12 d.

1–6 klasių mokiniai įsijungė į pasaulinį haiku kūrybos konkursą.

plačiau
Sausio 12 d.

  5 ir 6 klasių mokiniai ir jų auklėtoja pakvietė mokyklos bendruomenę paminėti Sausio 13-osios – Lietuvos laisvės gynėjų dienos.

plačiau
Gruodžio 22 d.
Gruodžio 22 d.

            „Bitučių" grupėje su auklėtoja V. Bartkiene kasmet organizuojamas projektas „Advento kalendorius kitaip".  Šiemet visus stebino priešmokyklinės grupės vaikų, auklėtojos, jų tėvelių pagaminti Seniai besmegeniai. Jie buvo labai gražūs ir estetiški. O iš ko padaryti, jeigu nori sužinoti, turi ateiti ir pasižiūrėti.   

Gruodžio 22 d.

  Pradinių klasių mokiniai ir jiems talkinę 5-8 klasių mokiniai surengė puikią šventę, skirtą Kalėdoms "Papročių maišą atrišus". 

plačiau
Gruodžio 21 d.

  1 – 5 klasių mokiniai dalyvavo protų kovose "Senoviniai kalėdiniai papročiai", kurias organizavo mokytoja Renata Jurjonienė.

plačiau
Gruodžio 21 d.

      Darželio vaikučiai sulaukė Kalėdų senelio.

plačiau
Gruodžio19 d.

Skaivos Šlepetytės Kalėdinis atvirukas atrinktas tarp pačių geriausių.

plačiau
Gruodžio 14 d.
Gruodžio 14 d.

Sveikiname Livetą Burniauskaitę, puikiai atlikus dainas Klaipėdos rajono vaikų ir mokinių lietuvių liaudies festivalyje "Skambėk, skambėk, lietuviška daina", ir ją paruošusias mokytojas K. Rimienę bei R. Jurjonienę.

Gruodžio 11 d.

 Integruota atvira pamoka "Laikrodžiai skaičiuoja laiką..."

plačiau
Gruodžio 1 d.
Plakatų paroda „Pasakyk NE visiems žalingiems įpročiams“

 

Lapkričio 30 d.

  Etnokultūrinio būrelio veikla ir žemaitiškai aprengtų lėlyčių paroda.

plačiau
Lapkričio 30 d.

           Akcija „Būk saugus – nešiok atšvaitus".

          Nepamirškime tamsiu paros metu ar esant blogam matomumui, ne tik patys užsidėti atšvaitą, bet ir pasirūpinkime, kad jį užsidėtų artimieji.

plačiau
Lapkričio 22 d.

Įspūdinga kelionė į Vilnių edukacines pamokas „Lėlių teatro įdomybės" ir „Paslaugos gamtai".

plačiau
Lapkričio 16 d.

Netradicinė ugdomoji veikla – išvyka į kino filmą, skirta Tolerancijos dienai paminėti.

plačiau