Naujienos

OLIMPIS

Edukacinių konkursų „Olympis 2020 - Rudens sesija“ rezultatai

           Lietuvių kalbos konkurso rezultatai

                                                         Rezultatas      Vieta

1. Viltė Studencovaitė        2 klasė          99%               84%               I

2. Gabija Uselytė                2 klasė          99%               84%               I

3. Jonas Rašimas                2 klasė          99%               84%               I

4. Augustė Mazeliauskaitė                      2 klasė           96,33%          50%               I

5. Rusnė Norkeliūnaitė       3 klasė          94,5%            72%               I

6. Urtė Kvekšaitė                3 klasė          74,1%            -                    III

7. Eva Petrusevičiūtė          4 klasė          92,6%            81%               I

8. Ugnė Valaikaitė              4 klasė          74,39%          -                    III

9. Skaiva Šlepetytė             4 klasė          70,5%            -                    III

10. Erikas Petrusevičius      6 klasė          78,78%          -                    III

11. Kristina Valaikaitė        6 klasė          66,01%          -                   

12. Kamilė Griauslytė         7 klasė          87,43%          64%               II

13. Skaistė Šlepetytė          7 klasė          85,41%          55%               II

14. Kamilė Rimavičiūtė      7 klasė          81,73%          -                    II

 

              Anglų kalbos konkurso rezultatai

                            

                                                               Rezultatas                    Vieta

1. Jonas Rašimas                2 klasė          25%               -                   

2. Rusnė Norkeliūnaitė       3 klasė          89,25%          -                    II

3. Urtė Kvekšaitė                3 klasė          87,75%          -                    II

4. Jogaila Grišmanauskas   3 klasė          84,45%          -                    II

5. Ugnė Valaikaitė              4 klasė          84,38%          -                    II

6. Eva Petrusevičiūtė          4 klasė          78,63%          -                    III

 

Matematikos konkurso rezultatai

                                                               Rezultatas              Vieta

                            

1. Gabija Uselytė                2 klasė          91,08%          64%               I

2. Jonas Rašimas                2 klasė          90,15%          61%              I

3. Augustė Mazeliauskaitė  2 klasė         90,08%          60%               I

4. Viltė Studencovaitė        2 klasė          86,78%          51%               II

5. Rusnė Norkeliūnaitė       3 klasė          73,92%          -                    III

6.  Urtė Kvekšaitė               3 klasė          71,57%          -                    III

7. Jogaila Grišmanauskas   3 klasė          66,72%          -                   

8. Eva Petrusevičiūtė          4 klasė          87,2%            66%               II

9. Skaiva Šlepetytė             4 klasė          75,22%          -                    III

10. Ugnė Valaikaitė            4 klasė          48,09%          -                   

11. Erikas Petrusevičius      6 klasė          63,17%          -                   

12. Kristina Valaikaitė        6 klasė          42,55%          -                   

13. Kamilė Rimavičiūtė      7 klasė          60,86%          -                   

14. Kamilė Griauslytė         7 klasė          54,92%          -

                

                     Biologijos konkurso rezultatai     

         

                                                       Rezultatas         Vieta                        

1. Gabija Uselytė                  2 klasė         98,75%          84%               I

2. Viltė Studencovaitė          2 klasė          98,08%          76%               I

3. Augustė Mazeliauskaitė   2 klasė           98,08%          76%              I

4. Jonas Rašimas                2 klasė          97,5%            72%               I

5. Urtė Kvekšaitė                3 klasė          93,2%            -                      I

6. Jogaila Grišmanauskas   3 klasė          78,37%          -                    III

7. Rusnė Norkeliūnaitė       3 klasė          70,48%          -                    III

8. Eva Petrusevičiūtė          4 klasė          99,2%            97%               I [Medalis]

9. Skaiva Šlepetytė             4 klasė          90,4%            -                    I

10. Ugnė Valaikaitė            4 klasė          79,5%            -                    II

11. Erikas Petrusevičius      6 klasė         87,32%          -                    II

12. Skirmantas Jurgaitis     6 klasė          74,9%            -                    III

13. Kamilė Rimavičiūtė      7 klasė          87,16%          60%               II

14. Kamilė Griauslytė         7 klasė          82,12%          -                    II

15. Skaistė Šlepetytė          7 klasė          73,36%          -                    III

 

                 Informacinių technologijų konkurso rezultatai            

                                                          Rezultatas                      Vieta

1. Viltė Studencovaitė          2 klasė          84,31%          -                    II

2. Gabija Uselytė                 2 klasė          82,21%          -                    II

3. Augustė Mazeliauskaitė  2 klasė           80,47%          -                    II

4. Jogaila Grišmanauskas   3 klasė          85,14%          -                    II

5. Skaiva Šlepetytė             4 klasė          59,79%          -                   

6. Skirmantas Jurgaitis       6 klasė          54,96%          -                   

7. Skaistė Šlepetytė            7 klasė          73,71%          -                    III

 

                         Istorijos konkurso rezultatai  

            

                                                     Rezultatas            Vieta             

1. Erikas Petrusevičius        6 klasė          90,4%            60%               I

2. Kristina Valaikaitė          6 klasė          72,43%          -                    III

3. Skirmantas Jurgaitis       6 klasė          68,17%          -                   

4. Kamilė Griauslytė           7 klasė          89,29%          62%               II

5. Kamilė Rimavičiūtė        7 klasė          85,49%          50%               II

6. Skaistė Šlepetytė            7 klasė          81,18%          -                    II

 

                     Geografijos konkurso rezultatai  

         

                                                       Rezultatas                Vieta             

1. Kristina Valaikaitė          6 klasė          39,02%          -                   

2. Skirmantas Jurgaitis       6 klasė          32,12%          -                   

 

Apdovanojimai į mokyklą bus išsiųsti iki vasario 15 d.

Konkursų „Olympis“ rudens sesijoje dalyvavo daugiau nei 22 tūkstančiai mokinių.

 Iki susitikimo pavasario sesijoje 2021 m. kovo  1-31 d.!