Naujienos

Vasario 10

10-os klasės mokiniai kartu su auklėtoja D. Auksore vyko į Klaipėdos technologijų mokymo centrą bei Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklą.

plačiau
Vasario 9

6-8 klasių mokiniai kartu au anglų kalbos mokytoja D. Auksore vykdė projektą „Sugar in our favorite drinks“.

plačiau
Vasario 9

Pažangūs mūsų mokyklos mokiniai buvo apdovanoti išvyka į saldainių fabriką. 

plačiau
 Vasario 7

„Pelėdžiukų“ grupėje vykdė trumpalaikį projektą „Baltasis badas“. 

plačiau

Antradienį mūsų mokyklą aplankė Gargždų šaulių kuopos nariai: Rolandas Pocius, Aidas Kryževičius ir Aleksandras Jefimovas. 

plačiau
Sausio 31

Gargždų muzikos mokykloje vyko rajono meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo du mūsų mokyklos mokiniai: penktokė Gabrielė Kmitaitė ir dešimtokas Robertas Macius. 

plačiau
Sausio 20

10 klasės mokiniai kartu su auklėtoja D. Auksore vyko į Klaipėdos turizmo ir Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokyklas. 

plačiau
Sausio 19

Gargždų sporto mokyklos sunkumų kilnojimo salėje įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių  Klaipėdos rajono kaimo vietovių mokyklų svarčių kilnojimo varžybos. 

plačiau
Sausio 17

Svečiuose buvo Vinco teatriukas. 

plačiau
Sausio 13

Mokyklos mokiniai ir mokytojai prisimindami šios dienos svarbą Lietuvai ir jos piliečiams uždegė žvakeles, kurios simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.

plačiau
Gruodžio 23

Gruodžio 23 d. mokykloje šurmuliavo 1–10 klasių mokinių karnavalas „Baltas šventės takas“.

plačiau

Gruodžio 22 dieną darželis klegėjo nuo vaikų juoko, šurmulio ir džiaugsmo, nes gražiausios metų šventės – Kalėdų,  sulaukė „Smalsučių“ ir „Pelėdžiukų“  vaikučiai.

plačiau

Grodžio 19 dieną, baigiantis Advento laikotarpiui, „Pelėdžiukų“ grupės tėveliai kartu su vaikais buvo pakviesti dalyvauti kūrybiniame projekte:  kurti  Advento kalendorių.

plačiau

Gruodžio 12 dieną mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai prisidėjo prie projekto „Misija Sibiras“ akcijos „Kalėdinis atvirlaiškis į Sibirą arba #SuKalėdomViktorija“. 

plačiau

Gruodžio 9 dieną mūsų mokykloje vyko jaukus ir šiltas  renginys, skirtas Adventui.

plačiau
Gruodžio 1 d.

Gruodžio 1 dieną mokykloje Pasaulinei AIDS dienai skirtas renginys „Protų kovos“. Padėka mokiniams Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rasos Žiūrienės

Lapkričio 30 d. Kėdainiuose vyko praktinė konferencija „Kūrybiškumas visuomenės sveikatos biuro specialistų darbe. 

plačiau

Lapkričio 28 dieną mokytoja S. Birbalienė su trečios klasės mokiniais Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje dalyvavo pradinių klasių mokinių respublikinėje konferencijoje „Sveika aplinka – sveikas žmogus“.

plačiau

2016-11-18 vėlų rudenišką vakarą mokyklos aktų salėje vyko renginys „Vakaras su knyga“.

plačiau

Prieš rudens atostogas įvyko finalinis „Baimės faktoriaus“ filmavimas. Šioje laidoje kovoti panoro gausybė mokytojų ir mokinių.

plačiau